FAALİYET ALANLARI
Öz-Arı Endüstriyel Tekstil Öz-Arı Endüstriyel Tekstil İzmir ili Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesinde bulunan, 13500 m2 açık ve 5800 m2 kapalı alandan oluşan üretim tesisleri ile, Türkiye'nin bu alanda faaliyet gösteren en büyük fabrikasıdır. Fabrikamız, tekstil karkaslı konveyör bantlarında takviye malzemesi olarak kullanılan ve bantların en kritik girdilerinden biri olan EP, PP VE EE tipi endüstriyel tekstil üretimini gerçekleştirmekte olup , endüstrinin ihtiyacı olan ürün çeşitliliği ile sektörün hizmetindedir.
Firmamız iç pazardaki tekstil karkaslı konveyor bandı üreten diğer üreticilere ürünleri ile hizmet etmekte olup, ayrıca İtalya, İspanya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Slovakya, İspanya, Mısır, İran, Brezilya ve Hindistan gibi geniş bir ihracat müşterisi yelpazesine de sahiptir. Dünyada, bu sektörde kullanılan teknolojilerin çoğunun onayını almış olması Öz-Arı Endüstriyel Tekstil'e geniş bir yelpazede müşteri kazandırmıştır. Sulzer dokuma tezgahı
Büyüme planları çerçevesinde, müşteri yelpazesini arttırmak üzere çalışmalarını yoğunlaştırmış ancak kaliteden ödün veremeyen bir çalışma prensibi benimsemiştir.
Yıllık 1800 ton dokuma ve 3600 tonluk lateksleme kapasitesi ile Öz-Arı Endüstriyel Tekstil sektörde faaliyet gösteren Türkiye'nin ikinci büyük fabrikasıdır. Yıllık bakımları hiç aksatılmadan yapılmakta olan dünya markalarından oluşan makina parkı, kalitesini aksatmadan yürütmesine yardımcı olmaktadır. İş felsefemiz müşterilerimize tam memnuniyet sağlamak ve kalıcı bir büyüme sağlamaktır.