Kalite Politikamız

KALİTE'yi vazgeçilmez bir esas alarak, faaliyet gösterdiğimiz konveyor bezi üretiminde kalıcı müşteri memnuniyetini sağlamak.

KALİTE düzeyini arttırıcı katkıları teşvik etmek ve bulunduğu düzeyi ile yetinmeyen bir hizmet anlayışı yaratmak.

Ürün kalitesini ve Kalite Yönetim Sistemi'nin etkinliğini sürekli iyileştirmek ve bu amaçla kaynaklarımızı en etkin şekilde kullanmak.

İç ve dış müşterilerimiz tarafından talep edilen hizmetlerin ihtiyaçlarına göre belirlenmiş kalite, şartlar ve kriterlere uygun ürünler üretmek, satın alınacak tedarikçilerin kalite düzeylerini sürekli gözden geçirerek, kalitesi yüksek tedarikçilerle çalışmak.

Üretimimiz sırasında çevresel etkileri önemseyerek dikkate almak ve sonraki nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmaya katkıda bulunmak.


Öz-Arı Endüstriyel Tekstil dünyaca çok iyi bilinen tedarikçilerle olan işbirliği sayesinde kalitesini ulaştığı seviyede tutmak ve hatta arttırarak devam ettirmek prensibi ile çalışmaktadır. Dünyada hızla gelişmekte olan küreselleşme şartlarının farkındalığı ile faaliyet alanımızın gelişmesi için çalışmakta olup, ürünlerimizin sorumluluğunu taşıyan bir bilinçle hizmet vermekteyiz. Uzun yıllardır sahip olduğumuz ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ile siparişin alımından, ürünün teslimine kadar olan tüm süreçlerde "KALİTE" kavramını titizlikle uygulamaktayız.

Kalite ve başarı sorumluluk, sorumluluk ise bağlılık ve çalışmayı gerektirir.

Teknik Tekstil Çözümleriniz İçin Buradayız.

İLETİŞİME GEÇ